piątek, 15 sierpnia 2014

Torebki

     Od jakiegoś czasu modne są torebki filcowe. Przez dłuższy czas brałam pod uwagę zakup jakiegoś ciekawego modelu. Przeglądałam mnóstwo stron w Internecie, opatrzyłam się na nie i w którymś momencie stwierdziłam, że zamiast wydawać mnóstwo pieniędzy mogłabym sobie sama taką uszyć. Kupiłam filc, w pobliskiej pasmanterii resztę potrzebnych elementów i zabrałam się za szycie. Myślę, że w efekcie otrzymałam ciekawą torebkę, jedyną w swoim rodzaju.  Dodatkowo ostatnio wpadłam na pomysł, że mogłabym powiązać je ze swoimi ulubionymi serialami i filmami i tak powstał model z TARDIS.

W obecnej chwili uszyłam już kilka modeli dla siebie, członków rodziny oraz znajomych. Dzisiaj pokażę kilka modeli, za jakiś czas pewnie wrócę do tego tematu.

     Dodatkowo chciałam zaznaczyć iż istnieje możliwość zamówienia u mnie takiej ręcznie uszytej torebki w przystępnej cenie! Jeśli ktoś jest zainteresowany - proszę pisać: di46@o2.pl.

Istnieje możliwość zmiany koloru, ale także samego wzoru
Nie mogłam się powstrzymać i musiałam przenieść TARDIS na moją torebkę!

 


Model przygotowany dla koleżanki fanki wszystkiego co ludowe :)
Dodatkowo kilka zbliżeń, chciałam zaznaczyć, że jest to ręczna praca więc nie wszystko jest idealne, ale solidne i wytrzymałe.Pozdrawiam,
~ rain

2 komentarze: